fbpx

„Lux Express“ atnaujina tiesioginius reisus tarp Vilniaus ir Talino, keliaujantiems su dviračiais — nemokama dviračių bilieto paslauga

Lux Express“ birželį išplečia tarptautinių reisų tvarkaraštį — bus vėl atnaujinti tiesioginiai reisai Talinas – Vilnius ir Tartu – Ryga, o iš Talino į Sankt Peterburgą autobusai vyks kiekvieną dieną. Be to, bendrovė visose Baltijos šalyse pradeda siūlyti nemokamą dviračių bilieto paslaugą, kuri dar labiau išplės galimybes vasarą keliauti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

LuxExpress autobusas

Pasak Rait Remmel, „Lux Express“ tarptautinio verslo vadovo, bendrovė prognozuoja, kad visose Europos Sąjungos valstybėse nuo liepos 1 dienos įvedus skaitmeninį COVID pažymėjimą, keleivių Baltijos šalių kryptimi skaičius labai išaugs. Bendrovė kviečia kelionėms rinktis patogius autobusus.

„Reisų skaičių didinsime etapais. Nuo birželio 18 dienos tarp Talino ir Rygos prie dabar esančių dviejų reisų per dieną prisidės trečias, o nuo birželio 28 dienos — ir ketvirtas reisas. Nuo birželio 28 dienos atnaujinsime susisiekimą tarp Tartu ir Rygos, taip pat atsiras papildomi reisai tarp Rygos ir Vilniaus“, — sako R. Remmel.

Lux Express“ tarptautinio verslo vadovo teigimu, birželio pradžioje Estijos rinkoje pristatytas dviračio bilietas pasirodė esąs itin populiarus, todėl buvo nuspręsta nemokamą dviračio bilieto paslaugą išplėsti visose Baltijos šalyse.

Dviračių bilieto paslauga keleiviams yra nemokama ir užtikrina, kad jų dviratis tikrai tilps į autobusą. Bendrovė tikisi, kad ši paslauga, leidžianti patogiai derinti keliones autobusu ir dviračiu, dar labiau išplės Baltijos šalių vidaus turizmo galimybes. Atkreiptinas dėmesys, kad dėl riboto autobusų bagažo į kiekvieną reisą bus galima paimti iki penkių dviračių. Kiekviename autobuse yra specialūs dangalai dviračiams ir kitam bagažui apsaugoti.

Šiuo metu dviračio bilietą kartu su įprastu bilietu galima įsigyti tik „Lux Express“ svetainėje luxexpress.eu.

Nuo liepos 1 dienos „Lux Express“ taip pat atidarys maršrutą Vilnius – Varšuva. Autobusas iš Vilniaus išvyks 22.30, iš Varšuvos — 20.00.

Tiesioginiai „Lux Express“ reisai Baltijos šalyse nuo birželio 18 d.:

Talinas -> Ryga 10:00, 18:00, 22:30

Ryga -> Talinas 02:35, 10:00, 16:00

Talinas -> Vilnius 22:30

Vilnius -> Talinas 22:30

Ryga -> Vilnius 02:55, 16:30

Vilnius -> Ryga 10:00, 22:30

Nuo birželio 28 d. prisidės šie reisai:

Talinas -> Ryga 07:00

Ryga -> Talinas 07:00

Tartu -> Ryga 09:05

Ryga -> Tartu 17:45

Ryga -> Vilnius 10:00

Vilnius -> Ryga 17:00

Kelionių IDĖJOS

Meniu