fbpx

Naujas tiesioginis skrydis iš Vilniaus į Atėnus su „Aegean Airlines“!

Džiugios naujienos Graikijos mylėtojams! Nuo šio penktadienio, 2024 m. balandžio 19 d., Graikijos oro bendrovė „Aegean Airlines“ pradeda vykdyti tiesioginius reguliarius skrydžius iš Vilniaus į Atėnus. Šis naujas maršrutas leis patogiai pasiekti ne tik žemyninę Graikijos dalį, bet ir daugybę nuostabių salų.

Susisiekimo ministras Marius Skuodis šį įvykį sveikina teigdamas, jog „Aegean Airlines“ atėjimas į Lietuvos rinką neabejotinai pagerins susisiekimo galimybes ir leis dar labiau išplėsti skrydžių tinklą Europoje. Du savaitiniai skrydžiai į Atėnus – puiki proga aplankyti ne tik šį gražų miestą, bet ir atrasti Graikijos salas.

Pasak Graikijos transporto ir infrastruktūros ministro Christo Staikouro, šis tiesioginis skrydis suartina abi šalis ir jų piliečius. Tai dar vienas žingsnis dvišalio bendradarbiavimo stiprinimo link.

Skrydžiai bus vykdomi:

  • Iš Vilniaus į Atėnus – pirmadieniais ir penktadieniais
  • Iš Atėnų į Vilnių – sekmadieniais ir ketvirtadieniais

„Aegean Airlines“ – nacionalinis Graikijos oro vežėjas, 2023 metais savo tinkle siūlęs 180 skirtingų krypčių net 49 šalyse.

„Džiaugiamės šia naujiena ir jau matome, kad ji bus itin populiari tarp mūsų klientų. Graikija – nuostabi šalis, turinti turtingą istoriją, įspūdingą gamtą ir svetingus žmones. Naujasis tiesioginis skrydis leis lengvai suplanuoti kelionę į Graikiją ir patogiai pasiekti įvairius šios šalies kampelius. Ypač rekomenduojame apsilankyti nuostabiose Graikijos salose, tokiose kaip Santorinis, Kreta, Mikėnai ir Rodas. Be to, skrydis į Atėnus gali būti puiki proga keliauti toliau į kitas Viduržemio jūros šalis, pavyzdžiui, Kiprą.“ – sako kelionių agentūros „Kelionių lagaminas“ kelionių ekspertas Tomas.

Maršrutu Vilnius – Atėnai oro bendrovė „Aegean Airlines“ skrydžius planuoja vykdyti iki spalio mėnesio.

Norėdami užsisakyti skrydį, poilsinę kelionę ar gauti daugiau informacijos, susisiekite su mūsų kelionių agentūros kelionių konsultantais.

, , , , , , , ,

Kelionių IDĖJOS

Meniu