fbpx

„Coral Travel“ – naujas kelionių organizatorius Lietuvoje

Tarptautinis turizmo organizatorius „Coral Travel“ pradėjo veiklą Lietuvoje ir jau šią vasarą kviečia Lietuvos poilsiautojus keliauti į saulėtą Viduržemio jūros pakrantę Turkijoje. Šiemet „Coral Travel Lithuania“ siūlo poilsines keliones į Turkijos kurortinius miestus: Alanija, Antalija, Belekas, Kemeras, Sidė. Jau birželio mėn. pirmieji poilsiautojai užsakomaisiais skrydžiais iš Vilniaus skris atostogų į Viduržemio jūros kurortus. Keleivius keturis kartus per savaitę skraidins viena iš didžiausių ir patikimiausių avialinijų „Turkish Airlines“.

Coraltravel

Birželio 4 d. savo klientus pradėsiantis skraidinti naujasis kelionių organizatorius, galės pasiūlyti į poilsinę kelionę skristi ir verslo klase. Iš Vilniaus poilsiautojus į Turkijos kurortus suplanuota skraidinti 4 kartus per savaitę. „Coral Travel“ klientus skraidins „Turkish Airlines“ Boeing 737-900 orlaiviai. Numatomi ankstyvi išskridimo iš Lietuvos ir vėlyvi grįžimo laikai, įskaičiuotas maitinimas skrydžio metu visiems keleiviams, 30 kg registruotas bagažas.

Įsigyjant kelionę paslauga „COVID-19 Garantija“ bus suteikiama nemokamai. Tad, jeigu keliautojas gaus teigiamą testo rezultatą, galės nukelti kelionę ir skristi vėliau.

Vienas iš įmonės „Coral Travel“ privalumų – tai kurortinėse vietose esančios atstovybės ir joje dirbantys ilgamečiai darbuotojai, kurie labai gerai žino šalį ir turizmo sektorių. Taip pat įmonių grupei priklauso viešbučių tinklas ir keli aukšto aptarnavimo lygio 5-ių žvaigždučių viešbučiai. Įmonės patyrę turizmo srities profesionalai – gidai, viešbučių personalas – sušvelnėjus karantino sąlygoms, yra pasiruošę priimti svečius.

Coral Travel“ yra tarp turizmo lyderių, kuri skaičiuoja jau 26-us veiklos metus bei veikia septyniose šalyse. Lietuva – aštuntoji šalis, kurioje įmonė įkūrė savo atstovybę. „Coral Travel“ netrukus pradės veiklą ir kaimyninėse šalyse – Latvijoje ir Estijoje. Kaimyninėje Lenkijoje įmonė yra viena iš didžiausių kelionių organizatorių, taip pat turi atstovybę ir Vokietijoje.

Kelionių IDĖJOS

Meniu