fbpx

„airBaltic“ pradės skrydžius tarp Rygos ir Tenerifės

Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ praneša, kad nuo 2021 m. rugsėjo 2 d. planuojama vykdyti reguliarius skrydžius tarp Rygos ir Tenerifės – lietuvių pamėgto kurorto Ispanijoje. Skrydžiai bus vykdomi tris kartus per savaitę, naudojant kompanijos orlaivį „Airbus A220-300“.

Tenerifė

„Tenerifė yra didžiausia ir populiariausia kelionių vieta Kanarų salose, tad taps puikiu mūsų patobulinto maršrutų žemėlapio priedu, siūlančiu saulėtą, saugų poilsį keliautojams iš Baltijos šalių. Tai bus vienas ilgiausių mūsų siūlomų skrydžių. Nekantriai laukiame artėjančio vasaros sezono ir tikime, kad epidemiologinė situacija pagerės, kai išaugs vakcinacijos mastas“, – sako Martinas Gaussas, „airBaltic“ generalinis direktorius.

Skrydžiai iš Rygos į Tenerifės pietinį oro uostą yra planuojami antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Numato skrydžio trukmė iš Rygos į Tenerifę yra 6:40 val., iš Tenerifės į Rygą 6:15 val. Iš Rygos išvykimas yra suplanuotas 8:30 val., pasirinkus jungiamąjį skrydį iš Vilniaus, Jūsų kelionė prasidėtų 5:45 val., ir Tenerifės saloje būtumėte 13:10 val., po šiek tiek daugiau nei 9 valandų kelionės. Iš Tenerifės išvykimo laikas planuojamas 14:10 val. Lėktuvas Rygos tarptautiniame oro uoste tūrėtų leistis 22:25 val., į Vilnių atvyktumėte 23:55 val. Grįžimo trukmė dėl trumpesnės kelionės trukmės ir trumpesnio persėdimo laiko Rygoje trukt tik 7:45 val. Bilietus jau galite užsisakyti pasinaudoję mūsų bilietų paieškos sistema.

airBaltil lėktuvai

Šį vasaros sezoną „airBaltic“ taip pat pasiūlys naujas saugias jungtis tarp Rygos ir Herakliono (Graikija), Santorinio (Graikija), Neapolio (Italija) ir Edinburgo (Jungtinė Karalystė). Išsamų „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį ir bilietus naujomis kryptimis jau galite rasti bendrovės tinklalapyje www.airbaltic.com

„airBaltic“ ir toliau siūlys tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Amsterdamą, Berlyną, Dubliną, Dubrovniką, Kijevą, Londoną, Miuncheną, Oslą, Paryžių ir Taliną bei patogų susisiekimą per Rygą.

Kelionių IDĖJOS

Meniu