fbpx

Lietuvoje veiklą pradės nauja oro bendrovė „Aegean”: startuos reguliarūs skrydžiai tarp Vilniaus ir Atėnų

Nuo 2024 metų balandžio 19 dienos keleiviai iš Vilniaus oro uosto galės skristi į Atėnus (Graikija) tiesioginiu reguliariuoju skrydžiu, kurį planuoja vykdyti veiklą Lietuvoje pradedanti oro bendrovė „Aegean“. Skrydžiai bus vykdomi du kartus per savaitę „Airbus 320“ modelio lėktuvu.

Kelionių agentūroje „Kelionių lagaminas“ jau galite įsigyti bilietus į šios oro bendrovės vykdomus skrydžius, tiek į pačius Atėnus, tiek į kitas siūlomas kryptis.

Lietuvos oro uostų skrydžių vystymo skyriaus vadovo Tomo Zitikio teigimu, šis maršrutas bus puiki galimybė atostogų keliautojams reguliariai pasiekti Graikiją ir jai priklausančias salas.

„Matome, kad Lietuvos keliautojai itin aktyviai domisi galimybėmis atostogauti, pažinti Graikijos salas bei kitas to regiono valstybes, todėl šis skrydis tikrai atras savo auditoriją. O mums svarbu ir tai, kad Vilniaus oro uoste savo veiklą pradeda nauja tradicinė oro bendrovė, su kurios atstovais mums pavyko atrasti galimybes plėtrai mūsų rinkoje“, – teigia T.Zitikis.

Šiuo maršrutu oro bendrovė „Aegean“ skrydžius planuoja vykdyti iki spalio mėnesio. Iš Vilniaus į Atėnus skrydžiai bus vykdomi pirmadieniais ir penktadieniais, iš Atėnų į Vilnių – sekmadieniais ir ketvirtadieniais.

Savaitės diena Maršrutas Išvyksta Atvyksta
Pirmadienis Vilnius (VNO) → Atėnai (ATH) 02:55 05:45
Ketvirtadienis Atėnai (ATH) → Vilnius (VNO) 23:10 02:05
Penktadienis Vilnius (VNO) → Atėnai (ATH) 02:55 05:45
Sekmadienis Atėnai (ATH) → Vilnius (VNO) 23:10 02:05

„Labai džiaugiamės, kad 2024 metų vasaros sezono metu pradėsime vykdyti naujus tiesioginius skrydžius iš Atėnų į Vilniaus oro uostą ir taip sujungsime dvi sostines. Tai bus itin patogi galimybė susisiekti ne tik su žemynine Graikijos dalimi, bet ir su mūsų šalies salomis. Mums svarbu tai, kad galime dar labiau išplėsti savo skrydžių tinklą Europoje ir pasiūlyti unikalią kelionės patirtį visiems keliaujantiems su mūsų oro bendrove”, – komentavo oro bendrovės „Aegean“ atstovas Ioannis Rasoglou.

Kelionių ekspertas: Nauji tiesioginiai skrydžiai į Atėnus atveria naujas galimybes atostogauti Graikijoje

„Kelionių lagamino“ kelionių ekspertas Tomas džiaugiasi, kad nuo šių metų vasaros iš Vilniaus į Atėnus bus pradėti tiesioginiai skrydžiai. Pasak jo, tai yra puiki žinia visiems, kas nori aplankyti Graikijos sostinę ir toliau keliauti po Graikijos salas.

„Atėnai yra puiki bazė kelionėms po Graikiją. Iš čia yra patogu pasiekti visas pagrindines Graikijos salas, įskaitant Kretą, Rodą, Santorinį, Mikonosą ir kitas. Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus sumažins kelionės laiką ir kainą, todėl Graikijos salos taps dar labiau prieinamos lietuviams“, – sako kelionių ekspertas.

Tomas taip pat pastebi, kad naujieji skrydžiai gali paskatinti susidomėjimą Graikijoje atostogauti ir ištisus metus. „Graikija yra graži šalis su turtinga istorija ir kultūra. Čia galima rasti įvairių pramogų ir veiklų, kurios patiks ir šeimoms su vaikais, ir jaunimui, ir vyresnio amžiaus žmonėms. Tikiu, kad tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus prisidės prie to, kad Graikija taptų dar populiaresne kelionių kryptimi“.

Kelionių agentūros „Kelionių lagaminas“ specialistai jau pradeda siūlyti keliones į Graikiją su naujais tiesioginiais skrydžiais iš Vilniaus. Šios kelionės yra skirtos įvairiems skoniams ir biudžetams, todėl kiekvienas gali rasti sau tinkamą variantą.

„Aegean“ oro bendrovė taps 10-ąja tradicine (angl.: „legacy“) oro bendrove, kuri veiks Vilniaus oro uoste. Minėta oro bendrovė yra nacionalinis Graikijos oro vežėjas, kuris savo tinkle 2023 metais siūlė viso 180 skirtingų krypčių net 49 šalyse.

, , , , ,

Kelionių IDĖJOS

Meniu