fbpx

Labiausiai įkvepiantys Instagram keliautojai

Šiandien aplink mus visus sklinda tiek informacijos, kad vargu ar įmanoma ją visą suvartoti. Nerastume temos, kuria nepasisakytų tūkstančiai. Kelionės – viena iš jų. Socialiniai tinklai pilni kelionių ekspertų. Visų jų generuojamo turinio aprėptis – milžiniška, tad išrinkome keletą labiausiai įkvepiančių Instagram keliautojų, kurių turinį sudaro ne tik įspūdingos nuotraukos, bet ir charizmatiška asmenybė bei naudingi, įkvepiantys patarimai.

@sorelleamore

sorelleamore

@sorelleamore

Australė, keliautoja, fotografė keičianti savo gyvenimą, atsipalaiduojanti nuo asmeninę laisvę suvaržančios „kitų nuomonės“ ir kaip pati sako „gyvenanti geriausią savo gyvenimą taip, kaip pati nori“. Šis profilis – tai ne vien įspūdingų kelionių po Islandiją, Tanzaniją, Australiją ir kt. patirtys, tai ir savęs paieškų kelionės, meilės bei sutarimo su savo vidiniu AŠ klystkeliai bei ryžtingi žingsniai kūrybiškumo link.

https://www.instagram.com/sorelleamore/

@youngadventuress

youngadventuress

@youngadventuress

Gamtos aktyvistė Liz savo turinį kuria ne tik estetiškai bei akiai patraukliai, bet ir prasmingai. Merginai rūpi gamta, gyvūnų gerovė, nykstančių rūšių išsaugojimas. Būtent todėl jos turinyje galima matyti daug įspūdingų gyvūnų, o kartu ir išgirsti istorijas apie juos. Ši keliautoja ir gamtos mylėtoja  šiuo metu dažniausiai dalinasi Naujosios Zelandijos vaizdais, bet yra pabuvojusi net ir Antarktidoje bei kitais metais planuoja ten sugrįžti. Norit keliauti kartu?

https://www.instagram.com/youngadventuress/

@breathewus

breathewus

@breathewus

Keliautojų porelė daugiausiai pasakojanti apie neatrastus Europos kraštus. Šiame profilyje galima rasti tiek įdomių vietų, tiek kultūriškai svarbių bei reikšmingų minčių. Įkvepiantis turinys, neprimeta savo nuomonės, tiesiog parodo, kokios nuostabios ir skirtingos yra pasaulio šalys, jų žmonės bei kultūros. Keliautojų poros patirčių sąraše Slovėnija, Albanija, Islandija, Portugalija ir galybė kitų. Tad planuojantys savo kelionę, čia ras daug įkvėpimo ir photoshop nenusaldintų vaizdų.

https://www.instagram.com/breathewus/

@migrationology

migrationology

@migrationology

Pasaulio virtuvių keliautojas, kurio profilį daugiausia sudaro gastro kelionių įspūdžiai. Šį profilį galima pavadinti „labai skaniu“, nes vos tik jį peržvelgus kyla masinantis noras sėsti į lėktuvą ir pirmu reisu skristi į Tailandą paragauti turguje iškeptos sūdytos žuvies ar Bankoke sugautos barakudos su čili ir česnakais. Mark profilis nėra tipinis influencinis pavyzdys. Daug labiau jis primena žurnalistinį, dokumentinį turinį. Būtent todėl taip įdomu stebėti šio vaikino patirtis ir naujus skonių atradimus.

https://www.instagram.com/migrationology/

@prettylittlelondon

prettylittlelondon

@prettylittlelondon

Kiek kitoks profilis dedikuotas… Londonui. Taip, taip. Gražuolei Jungtinės Karalystės sostinei. Tai tobulas kanalas, ketinantiems aplankyti šį miestą arba jame gyvenantiems, bet dar gerai neištyrinėjusiems. Nuo nišinių kavinių, kiemeliuose pasislėpusių menų kūrinių iki įspūdingų turgaus aikščių, viešbučių, knygynų. Čia galima rasti viską ir dar daugiau. Į ką paganyti akis tikrai yra, o kartu tai ir puiki proga pasigaudyti idėjų savo kelionei ar įspūdingai nuotraukai.

https://www.instagram.com/prettylittlelondon/

@lostcyclist

lostcyclist

@lostcyclist

Lars išties kietas vyrukas. Jo didžiausia aistra – kelionės dviračiu! Švedija, Kinija, Austrijos Alpės, Šveicarija, Tanzanija. Tai tik maža dalis šalių, kurias vyras aplankė ir apvažinėjo. Neabejotinai įkvepiantis profilis su visai kitokiu požiūriu į keliones. Jame mažai prabangos, bet daug stovyklavimo romantikos – šniokščiantys kriokliai, nakvynės palapinėse ant kalnų viršūnių, klaidūs miško takeliai. Lars vienas iš tų, kurie tiesiog čiumpa nuotykį už ragų ir su vėjeliu nusitempia jį tolyn. Būtent tai labiausiai ir jaučiasi iš jo profilio bei trumpų, informatyvių nuotraukų aprašymų.

https://www.instagram.com/lostcyclist/

Kelionių IDĖJOS

Meniu