fbpx

Griežtinami kelionių iš Jungtinės Karalystės reikalavimai

Nuo 2020 metų gruodžio 31 d. 24.00 val. nebepratęsiami keleivinių skrydžių ribojimai iš Jungtinės Karalystės, bet galios griežtesnės saviizoliacijos sąlygos atvykusiems. Atvykstantys į Lietuvą privalės turėti ne vėliau nei prieš 48 valandas gautą neigiamą COVID-19 testo rezultatą arba privalomai atlikti testą Lietuvoje. Nepaisant turimo testo rezultato, visiems asmenims, atvykusiems į Lietuvą iš JK privaloma 10-ies dienų izoliacija. Izoliacijos taisyklės negalioja keliaujantiems tranzitu ir ekipažų bei įgulų nariams, kurie dirba ir vykdo tarptautinius komercinius vežimus.

Londonas

Visi iš Jungtinės Karalystės arba kitų šalių į Lietuvą atskrendantys asmenys privalo užsiregistruoti svetainėje: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form ir gauti registraciją patvirtinantį QR kodą. Šį kodą privaloma pateikti įlipant į lėktuvą kartu su oro transporto bilietu ir asmens dokumentu. NVSC gautą informaciją apie izoliacijos vietą per 24 valandas perduos atitinkamai savivaldybei ir policijai.

Iš izoliacijos vietos galima išvykti tik gavus Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) leidimą. Savo namuose, viešbutyje ar savivaldybės paskirtose patalpose besiizoliuojančių asmenų kontrolė bus pavesta policijai arba savivaldybės darbuotojams.

Pabrėžtina, kad Sveikatos apsaugos ministro nustatytuose reikalavimuose, izoliuotis su kitais Lietuvoje buvusiais šeimos nariais galima tik tokiose patalpose, kuriose yra įrengti du atskiri sanitariniai mazgai. Kitu atveju izoliuotis būtina viešbutyje arba savivaldybės paskirtoje vietoje.

Dėl COVID-19 keliamos grėsmės prašoma susilaikyti nuo visų nebūtinų kelionių iš Jungtinės Karalystės.

Šaltinis: LR Susisiekimo ministerija

Kelionių IDĖJOS

Meniu