fbpx

10 įspūdingiausių airbnb Europoje

Vieniems kelionės – tai to do sąrašas, kitiems – žmonės, unikalios patirtys, o yra ir tokių, kuriems kelionės – tai vietos. Įspūdingi kraštovaizdžiai, kvapą užgniaužiantys vaizdai. Tokie vietų medžiotojai atidžiai renkasi kur apsistoti, o Airbnb platforma jiems atvėrė naują gausybės ragą.

Anemomilos

airbnb – Anemomilos

Būtent čia galima surasti unikalių, keistų, prabangių ar tiesiog nematytų vietų kurias keliautojams siūlo geriausiai savo kraštus pažįstantys vietiniai. Dažnai tai unikalios ir savitos vietos, stebinančios netikėtais interjerais, pro langus atsiveriančiais vaizdais ar nepaprasta atmosfera. Šįkart atidžiau pasižvalgykime, kokių įspūdingų vietų nakvynei galima rasti Europoje.

Norvegija

Vakarinėje šalies pakrantėje įsikūręs namelių medyje kompleksas. Skamba gana paprastai, tačiau vaizdas pro vitrininius namelių langus tiesiog užima kvapą. Subtilus ir skandinaviškai paprastas interjeras leidžia pasinerti į gamtos grožį, susilieti su pasaulį valdančiomis stichijomis. Čia apsistoję, gali mėgautis ir visai netoliese įrengtais pėsčiųjų takais, žinoma, jei tik sugebėsite atsitraukti nuo langų su tokiu vaizdu!

Amazing panoramic tree house Norway

airbnb – Amazing panoramic tree house Norway

Nuoroda į arbnb: Amazing panoramic tree house Norway

Italija

Renovuotas namas su išlaikytomis senovinėmis itališkomis tradicijomis patrauks visų gamtos romantikų dėmesį. Čia pat ne tik patogios bei autentiškos namų erdvės, bet ir baseinas, židinio kiemelis. Būtent jame jaukūs vakarai pakvimpa skaniais kepiniais. Šis namas – šeimos ūkio dalis. Ūkyje gaminami organiški kepiniai: duona, sausainiai, pyragai. Taip pat alyvuogių aliejus. Ieškantiems itališkų potyrių, šeimininkai gali surengti net duonos ar picos kepimo edukaciją.

TUSCANY farm house SWIMMING POOL

airbnb – TUSCANY farm house SWIMMING POOL

Nuoroda į arbnb: TUSCANY farm house SWIMMING POOL

Rumunija

Iš natūralių medžiagų suręstas namukas šalia ežero. Tobulas ir jaukus pabėgimas nuo miesto šurmulio ir gaudesio. Privačiame kieme įrengtas namukas – ramybės oazė, o kartu ir unikalaus dizaino pavyzdys.

Natural & Relaxing House, by the Lake, near Therme

airbnb – Natural & Relaxing House, by the Lake, near Therme

Nuoroda į arbnb: Natural & Relaxing House, by the Lake, near Therme

Latvija

Tarp eglių ir pušų paslėptas medinis iglu – prieglobstis ieškantiems ramybės ir santarvės gamtoje. Tobulas jausmas – ramiai atsipalaiduoti karšto vandens kubile, mėgautis žvaigždėtu dangumi ir šalia ošiančių medžių muzika. O gal iki paryčių džiaugtis gera kompanija ir ilgais pašnekesiais gryname ore?

airbnb - IGLU Hut Milzkalne

airbnb – IGLU Hut Milzkalne

Nuoroda į arbnb: IGLU Hut Milzkalne

Suomija

Ant Porvoonjoki upės įrengtas plūduriuojantis namelis užburia savo jaukumu ir estetika. Sumaniai ir kompaktiškai išnaudota erdvė leidžia mėgautis komfortu bei nekasdieniu vaizdu į tekantį upės vandenį. Viena koja miesto šurmulyje, o kita jau savo privatumo lizdelyje.

Jokimaja Wilhelmina (Floating Cabin Wilhelmina)

airbnb – Jokimaja Wilhelmina (Floating Cabin Wilhelmina)

Nuoroda į arbnb: Jokimaja Wilhelmina (Floating Cabin Wilhelmina)

Graikija

Ar kada nakvojote vėjo malūne ant jūros kranto? Pasakiška atmosfera alsuojanti vieta su nepakartojamu vaizdu pro langus. Graikiško rustic stiliaus interjerą papildo 360° panorama, kuri pilnai atsiveria iš viršutinio malūno aukšto. Būtent jame įrengtas miegamasis, kuriame jūsų sapnus saugo jūros ošimas.

Anemomilos

airbnb – Anemomilos

Nuoroda į arbnb: Anemomilos

Prancūzija

Žiedų valdovo gerbėjus sužavės šis Prancūzijoje įrengtas hobito namelis. Medinis interjeras, ramių, tamsių spalvų paletė ir tik jums skirta mažytė pasaka. Tiesa, namelis turi slaptą balkonėlį, kuriame gera mėgautis rytmečio kava ar taure vyno stebint vakarėjantį dangų.

Maison "Hobbit" les petits Bonheurs

airbnb – Maison „Hobbit” les petits Bonheurs

Nuoroda į arbnb: Maison „Hobbit” les petits Bonheurs

Ispanija

Bekraštis dangus ir nuostabioji Ispanija. Netoli Malagos galima rasti ne tik ošiančias bangas, bet ir žvaigždėtą dangų, kuris visas priklausys tik jums vieniems. Unikalaus dizaino kupolo formos namas išsiskiria milžinišku vitrininiu langu, pro kurį tiesiai iš savo lovos galima mėgautis neaprėpiamu gamtos grožiu.

Unique Dome Retreat

airbnb – Unique Dome Retreat

Nuoroda į arbnb: Unique Dome Retreat

Airija

Dublino pašonėje stūkso dar XIX a. viduryje pastatytas pilies bokštas, kuriame šiuo metu įrengta viena įspūdingiausių vietų apsistoti. Istorinės sienos mena senovės nuotykius ir legendas. Vieta kupina paslapties šešėlių ir karališkos manieros, nepaliks abejingu nei vieno. Čia pabuvojus, kelionių albumas tikrai pasipildys įspūdingu foto egzemplioriumi.

Drummond Tower / Castle

airbnb – Drummond Tower / Castle

Nuoroda į arbnb: Drummond Tower / Castle

Šveicarija

Modernus loftas su vaizdu į Alpių viršūnes. Įkvepianti aplinka, šiuolaikiškas dizainas ir nuostabi gamtos bei modernaus stiliaus sintezė. Vieta, kurioje laikas sustoja. Lieka tik akimirkos atsispindinčios vandenyje ir kalnų tarpekliuose pasiklystančios akys.

Villa Wilen: safe retreat, hideaway, home office

airbnb – Villa Wilen: safe retreat, hideaway, home office

Nuoroda į arbnb: Villa Wilen: safe retreat, hideaway, home office

Kelionių IDĖJOS

Meniu