fbpx

Tenerifė: ALUA ATLANTICO GOLF RESORT 4*

Vietovė: Golf del Sur, Tenerifė, Ispanija

Klasė: 4 žvaigždutės

Maitinimas: viskas įskaičiuota

Viešbutis „Alua Atlántico Golf Resort“ yra įsikūręs Tenerifės pietuose, Golf del Sur kurorte. Viešbutis yra vos už kelių minučių kelio pėsčiomis nuo paplūdimio ir golfo aikštynų. Viešbutis siūlo šiuolaikišką apgyvendinimą, gausų maitinimą ir įvairias pramogas.

Viešbutyje yra 290 numerių, įskaitant standartinius kambarius, šeimyninius kambarius ir apartamentus. Numeriai yra erdvūs ir modernūs, juose yra visi patogumai, ko reikia patogiam poilsiui.

Viešbutyje siūlomas viskas įskaičiuota maitinimas. Svečiams siūlomas platus pasirinkimas patiekalų, įskaitant vietinius ir tarptautinius patiekalus. Viešbutyje taip pat yra keletas barų, kuriuose galėsite mėgautis įvairiais gėrimais.

Viešbutyje yra daugybė pramogų, kurios patiks tiek suaugusiems, tiek vaikams. Viešbutyje yra baseinai, vandens parkas, vaikų žaidimų aikštelė, treniruoklių salė, SPA centras ir daug daugiau.

Viešbutis „Alua Atlántico Golf Resort“ yra puikus pasirinkimas šeimoms, poroms ir aktyviam poilsiui mėgstantiems keliautojams.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Bilietai: lėktuvo bilietas į abi puses, Vilnius–Tenerifė–Vilnius

Bagažas: 8 kg rankinis ir 23 kg registruotas

Apgyvendinimas: viešbutis su nurodytu maitinimu

Pervežimas: oro uostas – viešbutis – oro uostas

Mokesčiai: visi keleivių ir oro uostų mokesčiai

Kelionės užsakymo sąlygos

Avansas 500 € asmeniui, likusi suma už kelionę sumoka ne vėliau kaip 14 dienų iki išvykimo.

SVARBU! Vietų skaičius už nurodytą kainą yra ribotas ir kainos gali keistis. Tiksliausias kainas sužinosite susisiekę su mūsų kelionių eksportų komanda.

Norėdami užsakyti kelionę susisiekite su mumis žinute Messenger programėlėje, telefonu +37062244441 arba el. paštu keliauju@kelioniulagaminas.lt.

Kainos atnaujintos 2024-01-27 10:00 val.

Įsigyk kelionę

ALUA ATLANTICO GOLF RESORT 4*
⭐⭐⭐⭐
Golf Del Sur/Ispanija/Tenerifė
Viskas įskaičiuota (AI)
2024-02-14
- 2024-02-21

Produkto šiuo metu neturime.

Kitos siūlomos datos

Dėl kitų datų susisiekite su mumis.

Meniu