fbpx

Naujametinė kelionė į Laplandiją

Naujuosius metus su šeima sutikite Kalėdų Senelio šalyje. Trijų dienų kelionė į Laplandija su tiesioginiu skrydžiu iš Vilniaus, bei lietuviu lydinčiu gidu.

1 diena

 • Atvykimas į Vilniaus oro uostą.
 • Skrydis: Vilnius – Oulu.
 • Atskridimas į Oulu.
 • Vykstame į 3* viešbutį.
 • Įsikūrimas viešbutyje.
 • Poilsis.
 • Nakvynė viešbutyje.

Oulu miestą 1605 m. įkūrė karalius Karolis IX Botnijos įlankoje, Oulujoki upės žiotyse, priešais pilį Linnansaari saloje. Oulu yra šiaurės Suomijos kultūros sostinė. Čia gyvena daug menininkų, rašytojų ir muzikantų, tarp jų ir „rėkiantis choras“ Mieskuoro Huutajat (Mieskuoro Huutajat), kitaip dar vadinamas „rėkiančiais vyrais“.
Jei pasiseks, turėsite galimybę pamatyti šiaurės pašvaistę. Šiaurės pašvaistę galima pamatyti giedromis, tamsiomis naktimis. Geriausias laikas pamatyti šiaurės pašvaistę yra nuo 21:00 iki 23:30 val.

Suomiai vaiduoklišką švytėjimą danguje vadina „revontulet“, o tai reiškia „ugninės lapės“. To ištakos glūdi samių kultūroje, pagal legendą šiaurės pašvaistė pasirodė dėl per apsnigtas kalvas perbėgusios lapės ir uodega į dangų siunčiančios sniego kibirkštis. Kitos šiaurės tautos tikėjo, kad šiaurės pašvaistė kilo iš mirusiųjų kraujo, pralieto kraujo dvasioms žaidžiant kamuolį ar jodinėjant pomirtiniame gyvenime. Kita legenda pasakoja, kad šis reiškinys įvyksta, kai pats Thoras meta žaibą į Väinämöineną, didžiojo suomių epo „Kalevala“ herojų. Iš tiesų, nuo Sibiro iki Škotijos ir didžiųjų Amerikos lygumų kiekviena kultūra, kurioje pasirodo šios kerinčios šviesos, sukūrė savo mitologiją, paaiškinančią Spindulį. Jį supa tiek legendų, kiek apie Saulę ir Mėnulį…

Mokslas mums pateikė ne mažiau gražų paaiškinimą nei mitologinis. Pagrindinė šiaurės pašvaistės atsiradimo priežastis yra saulės blyksniai, sukeliantys saulės audras ir saulės vėjai, pasiekiantys mūsų planetą. Saulės vėjai neša elektronus, kurie susiduria su molekulėmis jonosferoje, sukurdami elektromagnetinę spinduliuotę, kuri svyruoja nuo infraraudonųjų iki ultravioletinių. Matomas spektras paprastai yra baltos ir žalios spalvos, kurią sukuria sužadintos deguonies molekulės, o rausva šviesa dažniausiai gaunama iš azoto.

2 diena

 • Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 • Ekskursinė išvyka į Laplandiją Kalėdų Senelio kaimą Rovaniemi mieste (įėjimo bilietai apmokami papildomai pačių keliautojų).
 • Norintys galės pasivažinėti Haskių tempiamomis rogėmis (papildomas mokestis).
 • Grįžtame į viešbutį.
 • 2023 m. gruodžio 31 d. siūlome Naujametinę vakarienę (papildomas mokestis).
 • Nakvynė viešbutyje.

 

Netoli Rovaniemio miesto, pasislėpęs miške, yra Joulukka – stebuklingas miško kaimelis, kuriame gyvena elfai ir troliai – svarbiausi Kalėdų Senelio pagalbininkai! O prie pat poliarinio rato, Syväsenvaara kalvos požeminiame urve, svečius iš viso pasaulio pasitinka Santa parkas (įėjimo bilietai apmokami papildomai).

Santa parke galėsite aplankyti begalę slaptų vietų ir lankytinų vietų, tokių kaip milžiniškas sniego gaublys, elfų paštas, elfų žaislų fabriko dovanų parduotuvė, imbiero kalėdinė kepyklėlė, elfų žaislų fabriko paslapčių šou, Santa parko šokių šou (3 kartus per dieną), Magiškasis traukinys „Metų laikai“, Elfų dirbtuvės, Kaligrafijos mokykla, Piktų paukščių žaidimų aikštelė, Elfų mokykla (5 kartus per dieną), Ledo galerija ir baras lydimi Ledo princesės, taip pat turėsite galimybę apsilankyti šampano bare ir kavinėje „Kota“, galėsite kirsti poliarinį ratą, ir nepamirškite per JoinMe Tube nusiųsti savo asmeninę kalėdinę vaizdo atvirutę!

Nors elfai yra labai žaismingi ir neramūs žmonės, jie visada labai džiaugiasi sulaukę svečių ir mielai padės surasti, kas tai bebūtų. Ir jei jums ypač pasiseks, jie jums papasakos keletą ypač slaptų Kalėdinių paslapčių. Tikrai sutiksite Kalėdų Senelį, kuriam į ausį galėsite pašnibždėti savo brangiausią norą, o jis mielai įteiks jūsų vaikams iš anksto paruoštas dovanas.
Aplankę Santa Parką, savo nuožiūra, už papildomą mokestį galėsite pasisemti daug nepamirštamų įspūdžių ir emocijų pasivažinėję haskių traukiamomis rogėmis ir apsilankę elnių safaryje, kuriame galėsite pasivažinėti elnių traukiamomis rogėmis.

3 diena

 • Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 • Išsiregistravimas iš viešbučio.
 • Ekskursinė išvyka į Ranua zoologijos sodą (papildomai apmokami įėjimo bilietai).
 • Vykstame į oro uostą.
 • Registracija į skrydį.
 • Skrydis: Oulu – Vilnius.
 • Atskridimas į Vilnių.

Ranua zoologijos sodas – populiariausia šeimų atrakcija Laplandijoje. Įėjus į zoologijos sodą, jus pasitiks baltoji meška Jonne – bendraujantis baltojo lokio personažas, kuris klaidžioja po parką ir lankytojus pasitinka draugiškai urzgiant. Jonne yra labai greitas, jį galėsite pamatyti tai čia, tai ten. Iš keturių Ranua zoologijos sode gyvenančių baltųjų lokių vienai Jonnei leidžiama laisvai klajoti parke. Tikri baltieji lokiai gyvena erdviuose narvuose!

Zoologijos sodas siūlo daugybę paslaugų visai šeimai – tai ne tik laukinės gamtos atstovai, iš kurių yra apie 50 rūšių arktinių ir šiaurinių laukinių gyvūnų: baltųjų ir rudųjų lokių, lūšių, vilkų, briedžių, pelėdų, šiaurės elniai ir kiti šiaurinės faunos atstovai, kurių buveinės yra įrengtos kuo arčiau jų natūralios buveinės. Ypač žiemą laukinės gamtos parke gyvenimas visiškai pasikeičia. Daugeliui gyvūnų arktinė žiema yra natūrali jų buveinė, kurią galima nesunkiai stebėti apsnigtame parke.

Žiemą parke statomos sniego ir ledo skulptūros, kurios yra neatsiejama poliarinio laukinės gamtos parko dalis.

Taip pat zoologijos sode yra galimybė slidinėti, važinėtis sniego motociklais, pavažinėti šunų ir elnių rogėmis (už papildomą mokestį).

Dauguma lankytojų keliauja per parką rogėmis, važiuoja žemyn snieguotais šlaitais ir mėgaujasi kvapą gniaužiančiais poliarinės gamtos vaizdais. Kad vaikams būtų šilta, rekomenduojame juos aprengti šiltais drabužiais.

 

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI
Naujametinė vakarienė 4* „Scandic Oulu” viešbučio restorane (suaugusiems) 99€
Naujametinė vakarienė 4* „Scandic Oulu” viešbučio restorane (vaikams nuo 3 iki 12 metų) 45€
Naujametinė vakarienė 4* „Radisson Blu Oulu” viešbučio restorane (suaugusiems) 149€
Naujametinė vakarienė 4* „Radisson Blu Oulu” viešbučio restorane (vaikams nuo 2 iki 12 metų) 69€
Fiksuota vieta lėktuve (pirmose 5 eilėse arba šalia avarinių išėjimų) + norima vieta autobuse 35€
Pusryčiai viešbutyje (neperkant ekskursijų paketą) 30€
Vietos šalia lėktuve ir norimos vietos autobuse 25€
Priemoka už apgyvendinimą 4* Scandic Oulu viešbutyje (2 nakvynės) 40€
Priemoka už apgyvendinimą 4* Radisson Blu Hotel Oulu viešbutyje (2 nakvynės) 60€
Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį 3* viešbutyje bus taikomas papildomas mokestis 100€
Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį 4* viešbutyje bus taikomas papildomas mokestis 140€

PAGAL UŽKLAUSĄ

Priemoka už apgyvendinimą Studio Holiday Cottage 23 m² BE PUSRYČIŲ! kotedžų komplekse Nallikari Holiday Village Cottages (2 nakvynės) – nuo 10 €/asm. (PAGAL UŽKLAUSĄ)
Priemoka už apgyvendinimą Poiju Villas 54 m² BE PUSRYČIŲ! kotedžų komplekse Nallikari Holiday Village Cottages (2 nakvynės) – nuo 30 €/asm. (PAGAL UŽKLAUSĄ)

PAPILDOMAI APMOKAMA

Santa Parko įėjimo bilietai: suaugusiems – 45 €, vaikams 3-12 metų – 38 €
Šventinės vakarienės pradžia ~22:00, pabaiga ~02:00. Švediško stalo tipo vakarienė. Alkoholiniai gėrimai į kainą NEĮSKAIČIUOTI, tačiau juos galima įsigyti viešbučio restorane
Ranua zoologijos sodo įėjimo bilietai: suaugusiems ~19 €, vaikams 4-14 metų ~15,50 €, vaikams iki 4 metų – nemokamai

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.
Haskių lankymas – suaugusiems ~10 € / vaikams 4-12 metų ~5 € / vaikams iki 4 metų – nemokamai (UŽSAKOMA IŠ ANKSTO, VIETŲ KIEKIS RIBOTAS!)
Pasivažinėjimas elnių tempiamomis rogėmis ~400 m (4-5 žmonės rogėse): suaugusiems ~20 €/asm., vaikams 3-12 metų ~17 €/asm. (UŽSAKOMA IŠ ANKSTO, VIETŲ KIEKIS RIBOTAS!)
Pasivažinėjimas elnių tempiamomis rogėmis ~1 km (4-5 žmonės rogėse): suaugusiems ~36 €/asm., vaikams 3-12 metų ~28 €/asm. (UŽSAKOMA IŠ ANKSTO, VIETŲ KIEKIS RIBOTAS!)
Pasivažinėjimas haskių tempiamomis rogėmis ~500 m (4-5 žmonės rogėse): suaugusiems ~35 €/asm., vaikams 3-12 metų ~20 €/asm. (UŽSAKOMA IŠ ANKSTO, VIETŲ KIEKIS RIBOTAS!)
Pasivažinėjimas haskių tempiamomis rogėmis ~2 km (4-5 žmonės rogėse): suaugusiems ~45 €/asm., vaikams 3-12 metų ~30 €/asm. (UŽSAKOMA IŠ ANKSTO, VIETŲ KIEKIS RIBOTAS!)

SVARBI INFORMACIJA

Visos ekskursijos vedamos lietuvių kalba
Kelionės vadovas informaciją pateikia lietuvių kalba
Kelionės vadovas gali keisti programos eigą

SVARBU! Vietų skaičius už nurodytą kainą yra ribotas ir kainos gali keistis. Tiksliausias kainas sužinosite susisiekę su mūsų kelionių eksportų komanda.

Norėdami užsakyti kelionę susisiekite su mumis žinute Messenger programėlėje, telefonu +37062244441 arba el. paštu keliauju@kelioniulagaminas.lt.

Kainos atnaujintos 2023-11-12 13:00 val.

Įsigyk kelionę

Naujametinė kelionė į Laplandiją
Laplandija/Suomija
Be maitinimo (RO), Pusryčiai (BB)
2023-12-30
- 2024-01-01

Produkto šiuo metu neturime.

Kitos siūlomos datos

Dėl kitų datų susisiekite su mumis.

Meniu