fbpx

Kelionių pasiūlymai

Kviečiame atostogauti Turkijoje

Šią vasarą ir rudenį kviečiame atostogauti populiariausiuose Turkijoje kurortuose ir rinktis kelionių organizatoriaus Coral Travel Lithuania siūlomas keliones. Kodėl būtent verta rinktis Coral Travel? Daugiau nei 26-erius metus veikiantis 7-iose šalyse kelionių organizatorius, kurio skrydžių partneris – aviakompanija „Turkish Airlines“, kuri užtikrins aukščiausią aptarnavimą skrydžio metu.

Visiems klientams nemokamai pasiūlomas maitinimas, patogios sėdimos vietos su daugiau vietos kojoms, didesnis bagažas (30 kg + 8 kg) bei maksimali atostogų trukmė – ankstyvas išvykimas ir vėlyvas grįžimas.

Coraltravel

Poilsis popūliariausiuose Turkijos kurortuose

Alanijos paplūdimys

Alanija

Nuostabus kurortinis miestas, įsikūręs Turkijos Rivjeroje, kurioje saulė šviečia beveik 300 dienų per metus. Saulėtos pajūrio gatvės ir platūs paplūdimiai vilioja poilsiautojus sugrįžti čia dar ne vieną kartą.

Kemeras

Kemeras

Kemeras yra Turkijos Rivjeros dalis, įsikūręs Tauro kalnų papėdėje. Jaukiame miestelyje šalia skaidrios jūros yra gan didelė prieplauka ir akmenukų paplūdimys. Miestelis atsiremia į Olympos Beydagları nacionalinį parką, kuriame plyti pušynai, o užsikėlę keltuvais į aukščiausią kalno viršūnę Tahtalı, siekiančią 2366 m, pajausite kalnų didybę.

Sidė

Sidė

Populiari atostogų vieta. Jums patiks siauros miestelio gatvelės, architektūrinis antikos palikimas – romėnų pirtis ar Apolono šventyklos kolonos prie jūros bei nuostabūs sodai, o ilgi, balto smėlio paplūdimiai, kurie yra antri pagal ilgumą Turkijoje, nenuvils saulės ir vandens mėgėjų. Puikus šių dienų atostogų malonumo ir istorijos lobių derinys.

Belekas, Turkija

Belekas

Belekas vilioja poilsiautojus nuostabiais pušynais ir smėlio paplūdimiais, terminėmis SPA voniomis ir golfo aikštynais. Jis laikomas viena iš pasaulio golfo sostinių, kur vyksta tarptautiniai turnyrai. Mėgstantys aktyviai leisti laiką, pasikinkys vėją ir būriuos, čiuoš bangomis jūroje ar kalnų upėse irsis plaustais, laipios kalnų uolomis.

Covid GARANTIJA

Coral Travel taip pas siūlo ir papildomą nemokamą paslaugą Covid GARANTIJĄ, kuri suteikia galimybę nukelti kelionę, jei prieš skrydį gaunamas teigiamas COVID-19 testo rezultatas. Ši nemokama paslauga garantuoja, kad savo atostogas galėsite atidėti ir į jas nuvykti vėliau.

Užpildykite žemiau esančia formą ir mes greitu metu su Jumis susisieksime, dėl kelionės pasiūlymų:

Kelionės užklausa
Pasirinkite šalį
Pasirinkite kurortą (-us)
Pasirinkite kurortą (-us)
Pasirinkite kurortą (-us)
Pasirinkite kelių žvaigždučių viešbučio norėtumėte:
Kokio tipo viešbučio pageidautumėte?
Pageidaujamas maitinimo tipas
Meniu