fbpx

Rojus ir vaikams, ir tėvams: viena kelionė – net 3 geriausi pramogų parkai

Vokietijos įvairovė – tokia plati ir įtraukianti, kad ši šalis dažnai atsiduria naujų patirčių ieškančių keliautojų taikinyje. Platus spektras neabejotinai atsispindi ir daugybėje pramogų parkų, kurių kokybe garsėja ši šalis. Įsimintinoms atostogoms gali pakakti ir vieno jų, tačiau kodėl šią vasarą nesileidus į nepamirštamą nuotykį – aplankyti net tris geriausius Vokietijos pramogų parkus, o kartu ir pažinti šalį.

„Vokietijos pramogų parkai ne be reikalo pritraukia lankytojus iš viso pasaulio, o kai kurie būtent dėl jų savo atostogų kryptimi pasirenka Vokietiją. Vasarą keliautojų srautas Vokietijos link padidėja ir iš Lietuvos – pastebime, kad pastaraisiais metais vis populiarėja šeimų atostogos automobiliu. Tokios „autostogos“ leidžia lanksčiau planuotis maršrutą ir pamatyti daugiau už mažiau. Sumaniai planuojant kelionę, galima sutaupyti ir laiko, ir pinigų“, – sako keltų operatoriaus „DFDS Seaways“ rinkodaros kampanijų vadovė Neringa Sinkevičienė.

Pavyzdžiui, prieš leidžiantis į nuotykius pramogų parkuose, ji rekomenduoja bilietus užsisakyti iš anksto internetu. Nors beveik visuose yra ir bilietų kasos, įėjimo mokestis dažnai gali būti brangesnis.

O jeigu mažieji vasarą švęs gimtadienį – apsilankymą pramogų parkuose verta priderinti prie šios datos. Ne viename jų gimtadienininkas bilietą gaus visiškai nemokamai. Be to, daugeliu atvejų patiems mažiausiesiems įėjimas taip pat nieko nekainuoja.

DFDS rekomenduoja į savo planus šioms atostogoms įtraukti tris išskirtinius pramogų parkus, kuriuose rasite visko – nuo pasakų pasaulių iki įspūdingų kalnelių.

Nuo atrakcionų žvelgsite į jūrą: Hanzos parkas (Sierksdorfas, Šlėzvigas-Holšteinas)

Tai vienintelis pramogų parkas Vokietijoje, įsikūręs prie pat jūros, netoli Kylio jūrų uosto, tad jį pasiekti ypač paprasta. Apsilankymas šiame daugybę apdovanojimų pelniusiame parke daugeliui poilsiautojų tapęs neatsiejama atostogų prie Baltijos jūros dalimi.

Čia lankytojų laukia unikalus gamtos, atrakcionų ir vietos istorijos derinys – šiame pramogų parke laukia ne tik daugiau nei 125 įvairiausi atrakcionai, bet ir jame atgyja Hanzos sąjungos laikų mitai ir legendos. Lankytojus ypač vilioja aukščiausi keltuvai ir kalneliai, kadangi nuo jų atsiveria nuostabus vaizdas į Baltijos jūrą.

Parke taip pat yra „Hansa Park Resort“, kuriame galima praleisti naktį vaizdingoje gamtoje prie Baltijos jūros, turint galimybę rinktis iš keturių skirtingų tipų namelių.

Svarbiausia informacija apie Hanzos parką:

  • Bilietai: vyresniems nei 15 metų – 42 €, vaikams nuo 4 iki 14 metų – 33 €, vaikams iki 4 metų įėjimas nemokamas. Vaikai iki 14 metų, kurie viešnagės parke dieną švenčia gimtadienį, taip pat įleidžiami nemokamai.
  • Adresas: Am Fahrenkrog 1, 23730 Sierksdorf
  • Interneto svetainė: www.hansapark.de

Laiką galėsite leisti visame komplekse: Europos Parkas (Rustas, Badenas-Viurtembergas)

Ruste esantis „Europa-Park“ yra neabejotinas Vokietijos pramogų parkų karalius. Per metus čia apsilanko apie 5,6 mln. lankytojų, todėl jis yra ir vienas populiariausių šalyje. Žurnalas „Amusement Today“ jį jau keturis kartus išrinko geriausiu pramogų parku pasaulyje.

Šiandien parke yra 18 teminių zonų, kurios daugiausia atspindi Europos šalis. Jame pramogauti kviečia per šimtas atrakcionų – 360° kino nuotykiai, virtuali realybė, 13 amerikietiškų kalnelių, 45 teminiai restoranai ir barai. Kiekvienais metais atrakcionai papildomi naujomis pramogomis, kad čia būtų įdomu lankytis net ir jau buvusiems.

Beje, pats parkas yra tik viena viso komplekso dalis. Po pramogų jame galima nerti ir į vandens pasaulį „Rulantica“ su daugiau nei 50 kalnelių ir atrakcionų, taip pat atrasti unikalių virtualios realybės patirčių „Yullbe“ centre. Pernakvoti kviečiama 6 teminiuose viešbučiuose arba kempinguose, o atsipalaiduoti – spa centre.

Svarbiausia informacija apie Europos parką:

  • Bilietai: suaugusiesiems nuo 57,5 €, vaikams nuo 4 iki 11 metų – nuo 49 €, vaikams iki 3 metų imtinai įėjimas nemokamas. Už galimybę lankytis kitose komplekso vietose reikės mokėti papildomai, galima įsigyti jungtinius bilietus.
  • Adresas: Europa-Park-Straße 2, 77977 Rust
  • Interneto svetainė: www.europapark.de

Pasivažinėsite įspūdingais mediniais kalneliais: Heidės parkas (Soltau, Žemutinė Saksonija)

Heidės parkas yra antras pagal dydį pramogų parkas Vokietijoje, įsikūręs Liunburgo aukštumoje Žemutinėje Saksonijoje. Parkas buvo atidarytas 1978 m., ir nuo to laiko nuolat keitėsi tiek jo plotas, tiek pramogos.

Iš pradžių parke buvo tik keli atrakcionai ir laukinių gyvūnų aptvaras, tačiau šiandien šiame kurorte aibė pramogų, o parkas garsėja didžiuliais atrakcionais. Tarp populiariausiųjų – įspūdingi mediniai amerikietiški kalneliai „Colossos“, nardymo kalneliai „Krake“ bei net 103 metrų aukščio „Scream“ bokštas. Beje, „Colossos“ yra vieni aukščiausių ir greičiausių medinių amerikietiškų kalnelių pasaulyje.

Svarbus patarimas – bilietais ir net parkavimu reikėtų pasirūpinti dar prieš atvykstant ir tą padaryti internetu. Vietoje to padaryti gali arba nepavykti, arba teks sumokėti gerokai brangiau.

Svarbiausia informacija apie Heidės parką:

  • Bilietai: suaugusieji ir vaikai internetu moka 37 €. Vaikams iki 3 metų įėjimas nemokamas. Jeigu tądien vaikas švenčia gimtadienį – jam bilietas bus nemokamas.
  • Adresas: Heide park 1, 29615 Soltau
  • Interneto svetainė: www.heide-park.de
,

Kelionių IDĖJOS

Meniu