fbpx

PLAY pradeda skrydžius iš Vilniaus

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad Lietuvoje veiklą pradeda nauja pigių skrydžių bendrovė „Play“! Islandijos oro linijų bendrovė pradės skrydžius iš Vilniaus oro uosto į Keflavík tarptautinį oro uostą Reikjavike nuo 2024 m. gegužės 25 d. Skrydžiai bus vykdomi kartą per savaitę – šeštadieniais.

„Play“ siūlys patogius ir nebrangius skrydžius į Islandiją, kuri yra puiki vieta gamtos mylėtojams. Čia galėsite pasigrožėti nuostabiais ledynais, kriokliais, geizeriais ir vulkanais. Islandijoje taip pat gausu įdomių miestų ir miestelių, kuriuose galėsite susipažinti su vietine kultūra ir istorija.

Su „Play“ galėsite įsigyti nebrangius bilietus ne tik į Islandiją, bet ir į Amerikos miestus: Niujorką, Bostoną, Baltimorę, Vašingtoną ir Kanados miestą Torontą. Pasirinkę jungiamąjį skrydį, galėsite apsistoti Reikjavike iki 10 dienų. Tai puiki proga ne tik aplankyti egzotišką Islandiją, bet ir sutaupyti skrydžių kainai.

„Play“ skrydžių bilietus galima įsigyti bendrovės interneto svetainėje arba mūsų kelionių agentūroje.

Kodėl verta rinktis „Play“?

  • Patogūs skrydžių laikai.
  • Žemos kainos.
  • Nauji ir modernūs lėktuvai.
  • Draugiškas aptarnavimas.

2021 m. birželį PLAY atšventė savo pirmąjį skrydį, o šiandien aviakompanija valdo 10 Airbus A320/321neo orlaivių parką. Vidutinis PLAY orlaivių amžius yra kiek daugiau nei 2 metai, todėl keleivių kelionės yra patogios, saugios ir patikimos.

Ką pamatyti Islandijoje?

  • Auksinis ratas: Tai populiariausias turistinis maršrutas Islandijoje, kuriame aplankysite Thingvellir nacionalinį parką, Gullfoss krioklį ir Geysir geizerį.
  • Mėlynoji lagūna: Tai geoterminis SPA centras, kuriame galėsite atsipalaiduoti ir pasimėgauti šiltu vandeniu.
  • Vatnajökull ledyno nacionalinis parkas: Tai didžiausias ledyno nacionalinis parkas Europoje, kuriame galėsite pamatyti nuostabius ledo urvus ir ledynų lagūnas.
  • Reikjavikas: Islandijos sostinė, kuriame gausu muziejų, galerijų, restoranų ir barų.

Planuojate kelionę į Islandiją?

Susisiekite su mumis ir mes padėsime suplanuoti Jūsų kelionę!

, , , , , ,

Kelionių IDĖJOS

Meniu