fbpx

Geros žinios: „airBaltic“ nuo vasario dažniau skraidys tarp Vilniaus ir Tenerifės

Latvijos oro bendrovė „airBaltic“ nuo vasario mėnesio vidurio didins reguliarių skrydžių dažnį tarp Vilniaus ir Tenerifės. Šiuo maršrutu dabar oro bendrovė vykdo du savaitinius skrydžius, o nuo vasario vidurio – bus vykdomi jau trys skrydžiai per savaitę.

Anot oro bendrovės atstovų, toks sprendimas priimtas įvertinus itin augančią Lietuvos keliautojų paklausą šiame sezoniniame  maršrute.

Šiuo metu skrydžiai iš Vilniaus į Tenerifę yra vykdomi antradieniais ir penktadieniais, nuo vasario 14 d. pridedamas skrydis – trečiadieniais. „airBaltic“ tiesioginius skrydžius į šią Ispanijos salą planuoja vykdyti iki kovo 29 d.

Savaitės diena Maršrutas Išvyksta Atvyksta
Antradienis Vilnius (VNO) → Tenerifė (TFS) 06:50 11:35
Tenerifė (TFS) → Vilnius (VNO) 12:35 20:45
Trečiadienis
(nuo vasario 14 d.)
Vilnius (VNO) → Tenerifė (TFS) 06:50 11:35
Tenerifė (TFS) → Vilnius (VNO) 12:35 20:45
Penktadienis Vilnius (VNO) → Tenerifė (TFS) 08:00 12:45
Tenerifė (TFS) → Vilnius (VNO) 13:45 21:55

„Kelionių lagamino“ kelionių ekspertas Tomas: „Papildomas „airBaltic“ skrydis iš Vilniaus į Tenerifę – puiki naujiena visiems, kurie mėgsta keliauti po Kanarų salas.“

„airBaltic“ sprendimas pridėti papildomą tiesioginį skrydį iš Vilniaus į Tenerifę yra puiki naujiena visiems, kurie mėgsta keliauti po Kanarų salas. Šis skrydis bus vykdomas trečiadieniais nuo vasario 14 d., todėl keliautojai galės dar patogiau pasirinkti norimos trukmės atostogas saulėtoje Tenerifėje.

„Tenerifė – tai viena populiariausių atostogų vietų pasaulyje. Čia rasite viską, ko reikia puikioms atostogoms: nuostabius paplūdimius, šiltą orą, daugybę pramogų ir įdomių vietų aplankyti. Papildomas „airBaltic“ skrydis suteiks galimybę keliauti ir tiems, kurie neturi daug laiko, bet nori pasimėgauti Tenerifės saule ir gamta“, – sako kelionių agentūros „Kelionių lagaminas“ kelionių ekspertas Tomas.

„Tenerifė yra unikali sala, kurią galima aplankyti bet kuriuo metų laiku. Čia rasite tiek saulėtų paplūdimių, tiek kalnų, tiek vulkanų. Saloje gausu istorinių ir kultūrinių paminklų, taip pat įvairių pramogų ir atrakcionų. Šią salą savo atostogoms renkasi ir tie, kurie nori aktyvios kelionės, ir tie, kurie nori tiesiog atsipalaiduoti ir pasimėgauti saule“, – priduria kelionių agentūros darbuotojas.

„Tikimės, kad naujasis „airBaltic“ skrydis iš Vilniaus į Tenerifę paskatins dar daugiau lietuvių aplankyti šią nuostabią salą“, – sako Tomas.

Bilietų pardavimai jau paskelbti, norėdami įsigyti bilietus ar poilsines keliones susiekite su kelionių agentūros „Kelionių lagaminas“ darbuotojais.

„airBaltic“ skraidina „Airbus A220-300“ orlaiviais, kuriuose siūlomos verslo ir ekonominė klasės.

, , , ,

Kelionių IDĖJOS

Meniu