fbpx

2024 m. žiemos sezoną „airBaltic“ pildo naujomis kryptimis – prideda Oslo Torp

Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ paskelbė apie naują kryptį iš Vilniaus į Oslo Torp (Norvegija) artėjantį žiemos sezoną. Pirmasis skrydis planuojamas 2024 m. spalio 29 d., oro bendrovė šiuo maršrutu planuoja vykdyti du skrydžius per savaitę.

„Džiaugiamės galėdami pranešti apie tolesnę plėtrą Vilniuje, pridėdami tiesioginius skrydžius į Oslą. Norvegijos sostinė yra gyvybingas ir įvairialypis miestas, o naujasis maršrutas pasitarnaus tiek poilsinėms, tiek verslo kelionėms. Be to, iš Rygos pradėsime vykdyti tiesioginius skrydžius į Madeirą – precedento mūsų tinkle neturinčią kryptį, siūlančią fantastišką laisvalaikio praleidimo patirtį dėl nuostabių kraštovaizdžių ir kvapą gniaužiančios gamtos“, – teigė „airBaltic“ prezidentas ir generalinis direktorius Martinas Gaussas.

„Ruošdamiesi artėjančiam sezonui, nuolat vertiname rinką ir esame pasiryžę dar labiau pagerinti susisiekimą su regionu ir iš jo, kad savo klientams galėtume pasiūlyti dar daugiau įvairovės. Nauji maršrutai taps tiek laisvalaikio, tiek verslo kelionių kryptimis. 2024 m. iš savo bazių vykdysime rekordiškai daug maršrutų, kaip niekada anksčiau sustiprindami pasaulinį susisiekimą, kuris kelia didžiulį susidomėjimą ir keleiviams pasiūlys platų kelionių pasirinkimą“, – išskyrė M. Gaussas.

„Bendrovės naujienos, džiugi žinia mūsų šalies verslui bei turizmo sektoriui. Didinami dažniai į Berlyną, Taliną ir  į 3 svarbiausius Europos oro uostus jungiamiesiems skrydžiams (HUB) Miunchene, Amsterdame ir Paryžiuje,  suteiks galimybių tiek Lietuviams, tiek mūsų šalies svečiams keliauti dar patogiau. Yra pagrindo džiaugtis ir ryšių su Norvegija turintiems keliautojams. Šios Skandinavijos šalies sostinė bus pasiekiama dar patogiau. Sėkminga bendrovės „airBaltic“ plėtra, kuri leidžia dar drąsiau planuoti skrydžius iš Lietuvos tik patvirtina, kad mūsų šalies rinka sparčiai bręsta ir tampa pasiruošusi keliauti toliau ir patogiau“, – sakė Lietuvos oro uostų generalinis direktorius Simonas Bartkus.

Bilietus jau galima įsigyti abiejose paslaugų klasėse – ekonominėje ir verslo klasėje – mūsų kelionių agentūroje.

Kryptis Pradžios data Skrydžių dažnumas Kaina*,

GREEN

Kaina*,

BUSINESS LIGHT

Vilnius – Oslo Torp (Norvegija) Spalio 29, 2024 2 savaitiniai skrydžiai 45 EUR 219 EUR

 *Mažiausia kaina (į vieną pusę), įskaitant mokesčius, rinkliavas ir aptarnavimo mokesčius, jei yra laisvų vietų.

Skrydžiai iš Vilniaus į Oslo Torp truks 1 valandą 55 minutes.

Be naujos krypties, „airBaltic“ padidins skrydžių iš Vilniaus į Amsterdamą, Paryžių, Miuncheną, Taliną ir Berlyną dažnumą. Be to, oro bendrovė ir toliau skraidins iš Vilniaus į Lisaboną ir Hamburgą.

Artėjantį žiemos sezoną „airBaltic“ planuoja iš viso atidaryti tris naujus maršrutus iš Baltijos šalių: Ryga-Madeira (Portugalija), Talinas-Kittilija (Suomija) ir Vilnius-Oslo Torp (Norvegija). Be to, aviakompanija padidins skrydžių dažnumą daugiau nei dešimčia esamų maršrutų iš šio regiono.

Naujuoju maršrutu bus skraidinama „Airbus A220-300“ orlaiviu – vienu efektyviausių komercinių orlaivių danguje. A220-300 lėktuvas suteikia puikią skrydžių patirtį, o keleiviai gali naudotis tokiais privalumais kaip platesnės sėdynės, didesni langai, daugiau vietos rankiniam bagažui salone, patobulintos tualetų patalpos, taip pat užtikrina geresnes bendras eksploatacines savybes, degalų naudojimo efektyvumą ir patogumą tiek keleiviams, tiek personalui.

„airBaltic“ iš Vilniaus, Rygos, Talino, Tamperės ir, sezoniškai, Gran Kanarijos skraidina daugiau nei 130 krypčių Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Šiaurės Afrikoje ir Kaukazo regione. Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį ir bilietus galima rasti bendrovės tinklalapyje www.airbaltic.com.

, , ,

Kelionių IDĖJOS

Meniu